Evde ve Salonlarda Ağda

Eskişehir Ağda Uygulamaları

Eskişehir ağda salonu uygulamaları, gerek evde kendi kendine gerekse ağda salonları hizmeti alarak işlem yaptırmayı düşünen danışanlarımıza ağda hakkında tavsiye ve önerilerimizi paylaştığımız yazımıza hoş geldiniz.

Ağda Salonu Hizmetleri

Ağda, istenmeyen tüylerden kurtulmak için geliştirilen, çeşitli yapışkan maddelerdir.  Bacak, yüz, kol, koltuk altı… Vücudunuzda istemediğiniz tüyleri almak için çeşitli uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Geleneksel yöntemler ya da hazır bantlar yardımıyla pürüzsüzlüğün keyfini sürebilirsiniz.

Ağda salonu hizmetlerinde ilk olarak uygulama yapılmadan önce bölge güzelce temizlenir. Bölge, arındırıcı defenfektan ve jeller ile temizlendikten sonra kurulanır. Cildinizle uyumlu ürünü seçtikten sonra, kullanımına uygun hareket edilmektedir. Bu aşamada dikkat ve alanında uzmanlık çok önemlidir. Çünkü dikkat ve uzmanlık ile acı hissini en aza indirgemek mümkündür. Uygulama sonrası kimyasal olmayan ve esans içermeyen yağlar ile bölgeye masaj yapılmaktadır. Bu aşamada özellikle işlem esnasında kıl kökünü güçlendiren ürünlerden uzak durulması konusunu ağda salonları tavsiyesi olarak bir kenara not edelim. Güzellik Merkezi’mizde kullandığımız yağlar kimyasal ve esans içermeyen, doğal yağlardır. Siz de alanında uzman bir estetisyen eşliğinde ile tüm bu zahmetli işleri siz göz açıp kapayıncaya kadar Eskişehir Ağda Salonumuzda yaptırabilir, pürüssüzlüğün keyfini sürebilirsiniz. Bu bağlamda bizler de her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduruyor, acı hissini en aza indirgiyoruz. Çünkü bizim için değerlisiniz.

eskişehir ağda tavsiye

Uygulamalarda Kullanılan Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Uygulamalarda kişinin tercihinde göre ağda salonları ya da evde olmak üzere farklı çeşitler kullanılabilmektedir. Bu kapsamda Eskişehir ağda fiyatları ürün kalitesi ve çeşidine göre farklılık göstermektedir.

Sir Ağda: Isıtılarak işleme hazır hâle getirilir. Bir spatula yardımıyla tüylerin üzerine sürüldükten sonra bez yardımıyla çekilir.

Roll-On: Bu işlem genel itibariyle ısıtma makinesiyle birlikte uygulanır. Uygun sıcaklığa gelen rool-on tüylerin üzerine sürüldükten sonra bir bez yardımıyla çekilir.

Bantlar: Geleneksel yöntemlerin kullanım zorluğunu ortadan kaldıran bantlar, ısıtma veya herhangi bir ekipman olmadan rahatlıkla uygulanabilir.

Çam Sakızı: En eski yöntemlerden olan çam sakızı, diğer türlere göre daha çok zaman ve zahmet gerektirmektedir. Şeker, limon ve su karışımının kaynatılmasıyla elde edilir.

Kartuş: Kullanımından önce ısıtılan kartuş ürünün, cildinize zarar vermeyecek ve etkisini göstereceği sıcaklıkta kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Kalıp: Reçine’nin işlenmesiyle elde edilen kalıp, bir spatula yardımıyla tüylerin üzerine sürüldükten sonra elle çekilerek uygulanmaktadır.

Boncuk: Kullanıma hazır hâle getirmek için ısıtıcı makineye yerleştirilir. Isınmış olan bu ürün bir spatula yardımıyla tüylerin üzerine sürüldükten sonra elle ya da bir bez yardımıyla çekilir.

Uygulamalarımız hakkında merak ettiğiniz konuları ve güncel fiyat bilgisini WhatsApp Destek Hattımız üzerinden bizimle irtibat kurarak öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte geleneksel tekniklerin haricinde (depilasyon) istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı hedefleyen lazer epilasyon uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynaklar:

  1. Wikipedia – Ağda
  2. Wikipedia – Depilasyon
Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?