Dünyaca Ünlü 3 Kadın Sitesi Önerisi

En Beğenilen Yabancı 3 Kadın Sitesi

Günümüzde güzellik, moda, stil, makyaj kozmetik gibi alanlarda yayın hayatına devam eden pek çok trend kadın sitesi beğeni ile takip edilmektedir. Bu yazımızda dünya genelinde takip edilen ve en beğenilen yabancı kadın sitelerinden üç tanesini sizlere tanıtacağız. Her üç siteyi de beğenerek takip edeceğinizi umuyoruz.

Kadın bloğu

Yazımız yeterli sayıda okuma düzeyine ulaştığında aynı alanda faaliyet gösteren Türk siteleri hakkında da bir içerik hazırlamayı planlıyoruz. Keyifli okumalar dileriz. (Asıl faaliyet alanımızın güzellik merkezleri hizmetleri olması sebebiyle sizler için oluşturduğumuz listede güzellik alanında yayınlar yapan sitelere öncelikli olarak yer vermeye özen gösterdik.)

Evet ilk sitemiz Elle ile listemize başlıyoruz.

Elle (1. Kadın Sitesi Önerisi)

elle sitesi

Pek çoğumuzun bildiği ve önemli bir kısmımızın severek takip ettiği bir sitedir ELLE.

Asıl menşei kadın modası ve stil üzerine bir dergi olan ELLE, sürekli yayınlarında sadece moda stil içerikleri ile karşımıza çıkmıyor. Modanın yanı sıra güzellik, yaşam, sağlık, fitness, makyaj, yüz bakımı, saç stili gibi kadınları ilgilendiren pek çok alanda eşsiz yayınları ile takip edilesi bir kadın sitesi olarak listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Özellikle güzellik ile ilgili yayınlarını mutlaka takip etmenizi öneriyoruz.

Web sayfası: https://www.elle.com/beauty

Self (2. Kadın Sitesi Önerisi)

self

Yine içerik ve yayınları dünya genelinde severek takip edilen bir diğer güzellik ve kadın sitesi: SELF

Bir magazin dergisi olarak kadınlara yönelik yayınlarına devam eden SELF; özellikle yemek, fitness, sağlıklı yaşam, aşk ve güzellik gibi birbirinden ilgi çekici alanlarda keyifli içerikler sunmaktadır. Bizim öncelikli olarak ilgilendiğimiz güzellik alanında;

  •  Saç bakımı
  • Cilt bakımı
  • Maskeler
  • Diş bakımı
  • Vücut bakımı
gibi sayısız konuda oldukça faydalı içerikler ve yazılar yer almaktadır.
SELF web sitesine: https://www.self.com/beauty adresinden ulaşabilirsiniz.

Lisa Eldridge (3. Kadın Sitesi Önerisi)

lisa eldridge logo

Lisa Eldrige sitesinde güzellik ve makyaj ürünlerine yönelik alışveriş yapabileceğiniz bir bölüm bulunmakla birlikte kadınlara yönelik takı tasarımı çeşitleri, yüz bakımı, günlük makyaj rutinleri gibi farklı konularda enteresan video içerikleri ile takipçilerine hoşça vakit geçirtecek ve bilgilendirici bölümler de yer almaktadır.

Mutlaka takip edilmesi gereken önemli kadın sitelerinden olan Lisa Eldridge sayfasına https://www.lisaeldridge.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu haftaki öneri yazımız burada son buluyor. Yakın zamanda hazırlamayı planladığımız yeni içeriklerimizde buluşmak üzere.

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?