G5 Masajı & Bölgesel Zayıflama & Bölgesel İncelme | Eskişehir

G5 masajı işlemlerinin haricinde bölgesel zayıflama kapsamında vücudun popo ve bacak bölgelerinde ortaya çıkabilen selülitlerin giderilmesi ve bölgesel incelme sağlanması için birçok uygulama yöntemi vardır. Bu kapsamda Eskişehir bölgesel zayıflama merkezleri kapsamında son zamanlarda en çok kullanılan yöntemlerden biri olan G5 masajı uygulamaları, ritmik hareketler ile çalışan bir cihazla vücudun herhangi bir bölgesine yapılabilen bir uygulamadır.

eskişehir g5 masajıPin

G5 Masajı İle Bölgesel Zayıflama ve Bölgesel İncelme Etkisi

G5 masajı, bölgesel zayıflama alnında sıklıkla kullanılan etkili bir bölgesel incelme yöntemidir. Vücudun hemen her bölgesine uygulanabilen bölgesel zayıflama etkili g5 masajı, ortalama olarak 10 seanslık bir süreçten oluşmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Etkili G5 Masajı Nedir?

Bu işlem ritmik hareketlerle titreşim veren bir cihazın düzenli seanslarla uygulanarak sonuç alınabildiği bir uygulamadır. Bu uygulamanın işlevi, kaslarda birikmiş olan ödemin ve laktik asidin giderilmesini sağlamaktır. ( Eskişehir bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme işlemleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. )

G5 Masajı Bölgesel Zayıflama Alanında Nasıl Uygulanır?

Cilt tipinize ve ihtiyacınız olan işlem süresine göre farklılık gösteren bu yöntem en temelde yağ yakıcı kremler sürülerek düzenli titreşimler verecek şekilde uygulanır. Yağ yakıcı kremin sürülme nedeni kan akışının hızlandırılması ve böylece daha hızlı sonuçların alınmasının hedeflenmesinden kaynaklıdır.

Este Lorien Eskişehir Güzellik Merkezi bünyesinde G5 masajı ile bölgesel zayıflama işlemi,yaklaşık 20 – 30 dakika arasında sürer. İhtiyacınız olan sonuca 3 – 10 hafta arasında ulaşmanız hedeflenir. Selülit uygulamasında genellikle bel, kalça ve üst bacakta işlem yapılır. Selülitlerin giderilmesi sağlanır. Bu doğrultuda seansların sonunda yaklaşık 6-7 cm bir incelme sonucu beklenir.

eskişehir bölgesel zayıflamaPin

Bölgesel İncelme Uygulamasına Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur?

İnsanların selülitlerinden rahatsız olması ve bunları gidermek istemeleri sonucunda başvurabilecekleri bir uygulamadır. Bunun yanı sıra bölgesel incelme konusunda da oldukça başarılı sonuçlar elde edilir.

Bu işlem aynı zamanda cildin sıkılaşması, esneklik kazanması ve kendini yenilemesi için de uygulanır. Özellikle masajın düzenli titreşim veren başlığıyla müdahale edilen bölgede kan akışı sağlanır ve böylece o bölgedeki sıkılaşma sağlanırken esneklik de elde edilir.

Eskişehir Bölgesel İncelme ve Bölgesel Zayıflama İşlemlerinde Sürecin İşleyişi

Özellikle ani kilo alan ya da ani kilo veren insanlarda bu gibi uygulamalar tercih edilir. Selülit ise birçok insanda oldukça yaygın olan bir durumdur. Her iki durumda sonuçların bir anda alınması yerine sürece yayılması oldukça önemlidir.

Genellikle tek seansta sonuçlar vaat eden işlemler, uzun vadede başa döndürebilir. Bu uygulamada ise bir sürece yayılır (ortalama 10 seans) ve sizin ihtiyacınıza göre bir işlem uygulanır. Böylece daha iyi sonuçlar görülür. Bu sonuçlar kısa vade için değil uzun vadede fayda sağlar. İşlem tanıtım videosu için buraya tıklayınız.

g5 masajı ile bölgesel zayıflama ve bölgesel incelmePin

Bölgesel Zayıflama ve G5 Masajı İşleminin Faydaları

Bölgesel zayıflama konusunda bu gibi yöntemler doğal sonuçları vaat etmektedir. Bu yöntemin diğer uygulamalara göre bazı avantajları şunlardır:

 • Yağ yakıcı bir etkisiyle incelme sağlar.
 • Vücudun her bölgesine uygulanabilir.
 • Bir masaj etkisi taşıdığı için aynı zamanda vücudu da rahatlatır ve stresi azaltır.
 • Birinci seanstan itibaren gözle görülür bir sonuç verir.
 • Cildin toparlanmasını ve esneklik kazanmasını sağlar.
 • Yaşlanma azaltıcı bir etkisi vardır, kırışıklıkları giderir.
 • Vücudun bazı bölgelerinde biriken fazla yağı yakarken aynı zamanda metabolizmayı da hızlandırır.
 • Vücudun pek çok bölgelerine rahatlıkla uygulanabilir. Kol, bacak, sırt, göbek, bel, popo, basen gibi bölgeler sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Müdahale edilen bölgedeki laktik asidin atılmasını sağlar ve bu sayede vücut yorgunluğunun giderilmesine yardımcı olur.
 • Yapılan araştırmalar bu işlemin sağlık açısından herhangi bir soruna yol açmadığı gösterir. Bunun yanı sıra hangi bölgeye nasıl uygulandığı önemli olduğu için uzmanlar tarafından uygulanmalıdır.
 • Detoks çayları gibi ek destekleyici ürünleri seanslar boyunca kullandığınızda daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
 • Uygulamayı yapan uzman her cilt tipine göre farklı bir başlık seçer. Böylece cildinizde kalıcı bir hasar oluşmasının ya da olumsuz sonuçlar almanızın önüne geçilir.

Bölgesel Zayıflama G5 Masajı Hangi Durumlarda Tercih Edilmez?

Bazı cilt problemleri ve hastalıklar yaşayan insanlara uygulanması tercih edilmez. Özellikle doktora danışmak bu noktada önemlidir. Bunlar arasında; varis, açık yaralar, kanser hastalıkları bulunur. Bunların yanı sıra hamilelere, regl döneminde olanlara, emzirmenin ilk 6 ayındakilere uygulanmaz.

Eskişehir G5 Masajı Fiyatları

G5 masajı ile bölgesel zayıflama fiyatları konusunda güzellik uzmanımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 10 seanstan oluşan bölgesel incelme paket fiyatları işlem yapılacak bölge sayısına göre farklılık göstermektedir. 

Eskişehir’de bölgesel incelme, selülit giderme, bölgesel zayıflama ve yağ yakma işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya ve instagram hesaplarımızı takip ederek yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Este Lorien bölgesel zayıflama tanıtım videosu için tıklayınız.

Eskişehir Bölgesel Zayıflama & G5 Masajı Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir Bölgesel Zayıflama İşlemleri Kaç Seanstan Oluşur?

Bölgesel incelme uygulamalarımız toplam 10 seanslık bir süreci kapsamaktadır.

Bölgesel İncelme Uygulamaları Ne Zaman Tamamlanır?

G5 masajı ile bölgesel incelme işlemleri ortalama 4-5 haftalık bir zaman diliminde tamamlanmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Seans Süresi Nedir?

Tek bölge için çalışıldığında ortalama seans süresi 15-30 dakika arasınddır.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları Nedir?

Toplam 10 seans süren işlemlere ilişkin bölgesel zayıflama fiyatları işlem yapılacak bölge sayısına göre belirlenmektedir. Uzmanımızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bölgesel İncelme İçin G5 Masajı Kimlere Uygulandığında Sakıncalıdır?

Özellikle cilt hastalıklarına sahip kişilerle birlikte açık yara, varis, kanser gibi hastalıklarda bu işlem uygulanmaz. Ayrıca, regl döneminde olanlar, ilk 6 aylık emzirme döneminde olanlar ve hamilelere G5 masajı ile bölgesel zayıflama işlemi yapılmamaktadır. Herhangi bir tıbbi rahatsızlığı bulunan kişilerin bu noktada bir hekime danışması mutlaka önerilir.

Bölgesel Zayıflama Merkezleri G5 Masajını Genellikle Hangi Bölgelere Uygularlar?

G5 masajı, kol, bacak, popo, basen, sırt, göbek gibi vücudun pek çok bölgesine uygulanabilmektedir.

Görüşmeyi Başlat
1
Sorunuz Varsa Biz Buradayız
Este Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?