Hakkımızda

Misyonumuz

“İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerde sunulan hizmet kalitesini optimum fiyat dahilinde Eskişehirli hanımlarla buluşturmaktır.”

güzellik uzmanı

Sn. Ahu DEMİRBAĞ

Usta Öğretici (M.E.B) / Güzellik Uzmanı

Este Lorien Güzellik; İstanbul ve Ankara’da kazanılmış deneyim, eğitim ve gerekli sertifikasyonların getirdiği birikim eşliğinde Güzellik Uzmanı Sayın Ahu Demirbağ tarafından Eskişehir lokasyonunda kurulmuş ve Eskişehir’de önde gelen ve tavsiye oranı yüksek bir Güzellik Merkezi olma başarısını oldukça kısa bir sürede yakalamıştır.

Eskişehir operasyonlarımıza başlamamızdan yalnızca 10 ay gibi kısa bir süre sonra göstermiş olduğunuz yoğun ilgi neticesinde sizlere sunduğumuz hizmet konforunu artırmak amacıyla HKS Plaza’daki yeni tesisimize taşındık. Halen faaliyetlerimize Eskişehir Merkez bölgesinde yer alan HKS Plaza’da devam etmekteyiz.

İlerleyen süreçte Ankara’da açılacak yeni şubemizle birlikte faaliyetlerimize 2 farklı ilde devam etme kararı aldık.

Este Lorien Güzellik Stüdyosu olarak yoğun seans trafiğinin yaşandığı, büyük bekleme salonlarında fazla sayıda danışanın seans beklediği bir hizmet anlayışı yerine butik ve kişiye özgü çözümlerle sıra beklemeden, hijyenik, huzurlu ve sakin bir hizmet yaklaşımını benimsemekteyiz. Bu sebeple günlük seans kapasitemizi ve doluluk oranımızı sınırlı tutmaktayız. Sunulan hizmetler ve yapılan işlemlere ilişkin oluşturduğumuz ve takip ettiğimiz hijyen prosedürünü inceleyebilirsiniz.

Bu doğrultuda sağladığımız tüm hizmetlerde sürdürülebilir danışan memnuniyeti ve hijyen odaklı bir yaklaşımı esas alıyor, uygulama öncesinde olduğu gibi uygulama sonrasında da danışanlarımıza gerekli destekleri sağlıyoruz.

Kadınların güzellik ve kişisel bakım ihtiyaçlarına yönelik lazer epilasyon, cilt bakımı, kirpik lifting, protez tırnak gibi çeşitli hizmetler profesyonel olarak sunulmaktadır.

Eskişehirli hanımlara daha konforlu hizmet sunabilmek adına Eskişehir’de faaliyet gösteren diğer Güzellik Salonları ile hizmet çeşitliliği, teknoloji ve bilgi paylaşımı noktasında gerekli işbirliği çalışmalarını sürekli olarak yürütmekteyiz.

Bu anlamda aynı sektörde faaliyet gösterdiğimiz tüm merkezleri rakip değil paydaş olarak görmekteyiz.

Este Lorien Güzellik Stüdyosu olarak misyonumuz gereği metropol kalitesinde hizmetleri Eskişehirli hanımlara sunma ve güzellik / bakım uygulamalarında Eskişehir’de ilklere imza atma gayesi içerisinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Görüşmeyi Başlat
1
Sorunuz Varsa Biz Buradayız
Este Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?