Eskişehir Kirpik Lifting

Kirpik Lifting ile Mükemmel Kıvrımlar | Este Lórien Eskişehir

Eskişehir Kirpik Lifting Uygulamaları & Este Lorien Güzellik Farkıyla Sizlerle…

Kirpik Lifting Eskişehir
Kirpik lifting tavsiye

Eskişehir Kirpik Lifting | Este Lórien Farkıyla

Kirpik lifting; kirpiklerin daha kıvrımlı, dolgun ve uzun görünmesi amacıyla yapıştırıcı malzeme ve silikon pedler aracılığıyla yapılan işlemler bütününe verilen addır.

Ayrıca, işlemler kişinin kendi doğal kirpiklerine uygulanmakta olup sıklıkla birbirine karıştırılan kirpik perması veya ipek kirpik uygulamalarından farklıdır. Devam eden bölümde sizler için Eskişehir kirpik lifting hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgilere yer verdik.

Kirpik lifting Eskişehir

İşlem Detayları

Günümüzde hanımların sıklıkla tercih ettikleri makyaj işlemi esnasında çoğunlukla problem oluşturan alanlardan biri de hiç şüphesiz kirpiklerdir.

Genellikle kişinin kirpikleri, hiçbir işlem yapılmadan mevcut haliyle kıvrımlı ve yeterince uzun bir yapıya sahip olmadığı zamanlarda makyaj işlemi ile de arzu edilen sonuçlara ulaşılamamakta, bununla birlikte rimel ve benzeri materyaller tercih edilse dahi istenen bakışların elde edilmesi mümkün olmayabilmektedir. Bu sebeple özellikle günümüzde yaygın olarak tercih edilen kirpik bakımı işlemleri arasında kirpik lifting, keraitn bakımı ve kirpik perması gibi yöntemlere başvurulmaktadır.

Peki, konumuz olan kirpik lifting + keratin bakımı işleminin detayları ve faydaları nelerdir?

Öncelikle keratin bakımı ve lifting işlemi ile kirpikleriniz harika kıvrımlara sahip olur. Aynı zamanda daha hacimli, dolgun ve uzun bir görünüme kavuşur. Üstelik bu görünüm, yapay işlemlerin aksine son derece doğal bir yapıdadır. İşlemler her kirpik yapısına uygulanabileceği gibi özellikle seyrek yapılı, düz ya da ince görünümlü kirpiklere sahip danışanlara önerilmektedir.

İşlemlerin uygulanmasının akabinde ortalama olarak 90 gün kalıcılığı bulunmaktadır. Ancak işlemin etkinliğinin artırılması adına 15 gün ara ile iki seans yapılması önerilmektedir.

Este Lorien Eskişehir kirpik lifting uygulama seansı yaklaşık olarak yarım saat veya 45 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Bununla birlikte, seanslarımızda kullanılan ürünler suya karşı dayanıklıdır.

Kirpik Lifting İşleminin Avantajları

Kirpik lifting Eskişehir

Bilindiği üzere günümüzde hanımların kirpik bakımı işlemlerinde tercih ettikleri pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu işlemleri genel olarak özetlemek gerekirse;

  • Kirpik lifting
  • Kirpik perması
  • İpek kirpik
  • Takma kirpik

olarak ifade edilebilir. Yukarıda ifade edilen tüm işlemlerde asıl amaç etkileyici bir görünüme sahip kirpikler elde edilmesidir. Uzman ellerde yapıldığında bu 4 işlemden de olumlu sonuçlar elde edilebilir.

Ancak kirpik bakımının önemli bir unsuru olan ve hanımlar tarafından en fazla tercih edilen yöntem olan kirpik lifting işlemini diğer uygulamalardan ayıran önemli bir takım noktalar bulunmaktadır. Dilerseniz kısaca kirpik lifting işleminin diğer yöntemlere göre avantajlarından kısaca bahsedelim.

Eskişehir kirpik lifting işleminde, diğer kirpik bakımı yöntemlerinde de olduğu gibi öncelikli olarak kıvrımlı ve dolgun kirpikler elde edilmesinin yanı sıra aynı zamanda keratin desteği ile kirpik bakımı yapılmış olur. Bir başka ifade ile yalnızca güzel ve estetik bir görünüm elde edilmekle kalınmaz, kirpiklerin rutin bakımı sağlanır.

Keratin bakımı olarak adlandırılan bu işlem ile kirpikleriniz daha sağlıklı ve güçlü bir yapıya kavuşur. Dolayısıyla kirpik lifting işleminde diğer yöntemlerde olduğu gibi sadece kirpiklerin kıvrılması sağlanmakla kalmaz detaylı ve rutin bakımları da yapılmış olur.

Kirpik lifting yapsn yerler

Kirpik Lifting İşleminin Zararları Var Mıdır?

Kaliteli ürün, doğru tekniklerin kullanılması, yeterli mesleki bilgi ve uzman / yetkin kişilerce yapıldığı takdirde uygulamanın sağlık açısından bir zararı bulunmamaktadır. Yani kirpik dökülmesi, yara, tahriş, kızarıklık gibi herhangi bir kalıcı yan etkisi yoktur.

Ancak bu noktada gerek işlem öncesinde gerekse işlem sonrasında dikkat edilmesi gereken önemli bir takım kurallar bulunmaktadır.

Uygulamanın öncesinde göz ve kirpiklerde makyaj olmamalı, varsa mutlaka temizlenmeli ve bölge kuru olmalıdır. Ayrıca seans sonrasında belirli bir süre kirpiklere su değdirilmemelidir ve makyaj yapılmamalıdır. (Bu konuda işlemi yaptırdığınız güzellik uzmanı ve güzellik merkezinden işlem öncesinde detaylı bilgi almanızı tavsiye etmekteyiz.)

Eskişehir kirpik lifting işleminin bir diğer avantajı ise uygulamanın kirpiklerinize herhangi bir zararı olmamasıdır. (Dökülme, kopma vb.)

Özellikle ipek kirpik işleminde mevcut kirpiklerinizin üzerine ekleme yapılması veya kirpik perması uygulamasında kimyasal içerikli ürünler kullanılması sebebiyle kirpiklerinizin zarar görme riski bulunmaktadır.

Bu yönüyle kirpik lifting işlemi hem risksiz hem de kirpiklerinize güzel bir görünüm kazandırmakla kalmayıp bakımını yapan bir hizmettir. Bu sebeple son dönemlerin güzellik ve kişisel bakım trendleri ele alındığında kirpik bakımı konusunda kirpik liftinginin en sık tercih edilen işlemlerin başında geldiği rahatlıkla ifade edilebilir.

Kirpik lifting işlemi global düzeyde trend olduğu gibi Türkiye ve Eskişehir’de de en çok beğenilen ve rağbet gören bakım işlemlerindendir.

Tüm bu bilgilerden hareketle, kirpik bakımı yaptırarak hem güzel bir görünüm hem de sağlıklı ve güçlü kirpiklere sahip olmak isteyen danışanlarımıza öncelikli olarak kirpik lifting hizmetini önermekteyiz. Tabi ki bu alanda profesyonel bir güzellik uzmanından destek almak işlemin kalıcılık süresini ve etkinliğini artıracaktır. Ancak evde de bir bakım uygulaması olarak kendi kendinize yapabileceğiniz bir işlemdir.

Eskişehir Kirpik Lifting Fiyatları ve Seans Ücreti

eskişehir kirpik lifting ücretleri

Mevcut epilasyon hizmetlerimizden yararlanan danışanlarımız, kampanyamız kapsamında tam 1 yıl boyunca kirpik lifting ve cilt bakımı hizmetlerinden ortalama olarak %30 oranında indirimli şekilde yararlanmaktadırlar.

Kirpik lifting fiyatları veya uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için WhatsApp destek hattımız üzerinden güzellik uzmanlarımız ile birebir canlı olarak iletişime geçebilirsiniz. İşlemler ve uygulamalara dair merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz tüm konuları güzellik uzmanlarımız sizler için yanıtlayacaktır.

Güzellik Merkezimizin güncel kampanyalarından anında haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Arzu ederseniz Eskişehir kirpik lifting işlemlerine ilişkin tanıtım görüntülerine ve videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

En İyi Kirpik Lifting Deneyimi

Este Lorien Güzellik Stüdyosu olarak tüm işlem ve hizmetlerimizde olduğu gibi en iyi kirpik lifting hizmeti sunabilmek adına danışan sağlığını birincil önceliğimiz olarak görmeye devam ediyoruz.

Bu doğrultuda işlem esnasında kullandığımız tüm ürünleri kullan ve at özellikli olarak seçmekteyiz.

Kirpik lifting uygulamalarında kullanılan microbrush fırçalar, silikonlar, yerleştirme aparatları, silme aparatları, eldivenler, pamuklu çubuklar, streç, havlu gibi malzemelerinin tamamı tek kullanımlıktır, size özeldir.

Size tahsis edilen aparatların diğer danışanlarda kullanılan hiçbir aparat ve malzemeyle doğrudan veya dolaylı bir teması bulunmamaktadır. Bir başka ifade ile işlem esnasında kullanılan ürün ve materyaller kişiye özgüdür, ortak kullanıma tabi değildir. 

Eskişehir kirpik lifting fiyat

Son olarak işlemi evde kendi kendine uygulamayı düşünen danışanlarımız için faydalı marka önerileri ile yazımızı sonlandıralım. Kirpik lifting uygulamasında kullanılabilecek çeşitli ürün ve setleri incelemek için  tıklayınız

Ayrıca bir başka kirpik bakımı işlemi olan ipek kirpik hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Este Lorien Güzellik Stüdyosu olarak tüm Eskişehirli danışanlarımıza sağlıklı ve mutlu günler temenni ederiz.

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?