Kirpik Lifting Eskişehir

Eskişehir Kirpik Lifting

Este Lorien Eskişehir kirpik lifting uygulamalarımız.

Kirpik Lifting Eskişehir

Öncelikle  uygulamamıza ilişkin tanıtım videomuzu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting; kirpiklerin daha kıvrımlı, dolgun ve uzun görünmesi amacıyla yapıştırıcı malzeme ve silikon pedler aracılığıyla yapılan işlemler bütününe verilen addır. Ayrıca, işlemler kişinin kendi doğal kirpiklerine uygulanmakta olup sıklıkla birbirine karıştırılan kirpik perması veya ipek kirpik uygulamalarından farklıdır.

Uygulamanın Zararları Var Mıdır?

Kaliteli ürün, doğru teknikler ve uzman / yetkin kişilerce yapıldığı takdirde uygulamanın sağlık açısından bir zararı bulunmamaktadır. Yani kirpik dökülmesi, yara, tahriş, kızarıklık gibi herhangi bir kalıcı yan etkisi yoktur. Uygulamanın öncesinde göz ve kirpiklerde makyaj olmamalı, varsa mutlaka temizlenmeli ve bölge kuru olmalıdır. Ayrıca seans sonrasında belirli bir süre kirpiklere su değdirilmemelidir ve makyaj yapılmamalıdır.

İşlem Detayları / Avantajlar

Keratin bakımı ve lifting işlemi ile kirpikleriniz harika kıvrımlara sahip olur. Aynı zamanda daha hacimli, dolgun ve uzun bir görünüme kavuşur. Üstelik bu görünüm, yapay işlemlerin aksine son derece doğal bir yapıdadır. İşlemler her kirpik yapısına uygulanabileceği gibi özellikle seyrek yapılı, düz ya da ince görünümlü kirpiklere sahip danışanlara önerilmektedir.

İşlemlerin uygulanmasının akabinde ortalama olarak 90 gün kalıcılığı bulunmaktadır. Ancak işlemin etkinliğinin artırılması adına 15 gün ara ile iki seans yapılması önerilmektedir. Uygulama seansı yaklaşık olarak yarım saat veya 45 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Bununla birlikte, seanslarımızda kullanılan ürünler suya karşı dayanıklıdır.

Eskişehir Kirpik Lifting Fiyatları ve Seans Ücreti

Mevcut epilasyon hizmetlerimizden yararlanan danışanlarımız 1 yıl boyunca kirpik lifting ve Eskişehir cilt bakımı fiyatları üzerinden %30 oranında indirimli olarak yararlanmaktadırlar.

Eskişehir kirpik lifting fiyatları veya uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için WhatsApp destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca tüm hizmetlerimize ilişkin detaylı bilgi edinmek için hizmetlerimiz menüsünü inceleyebilirsiniz.

Son olarak tüm danışanlarımıza sağlıklı ve mutlu günler temenni ederiz.

Este Lorien Eskişehir Güzellik Salonu

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?