Eskişehir Kirpik Lifting

Kirpik Lifting ile Mükemmel Kıvrımlar | Este Lórien Eskişehir

Eskişehir Kirpik Lifting Uygulamaları & Este Lorien Güzellik Farkıyla Sizlerle…

Kirpik Lifting Eskişehir
Kirpik lifting tavsiye

Eskişehir Kirpik Lifting | Este Lórien Farkıyla

Kirpik lifting; kirpiklerin daha kıvrımlı, dolgun ve uzun görünmesi amacıyla yapıştırıcı malzeme ve silikon pedler aracılığıyla yapılan işlemler bütününe verilen addır. Ayrıca, işlemler kişinin kendi doğal kirpiklerine uygulanmakta olup sıklıkla birbirine karıştırılan kirpik perması veya ipek kirpik uygulamalarından farklıdır.

Kirpik Lifting İşleminin Zararları Var Mıdır?

Kaliteli ürün, doğru teknikler ve uzman / yetkin kişilerce yapıldığı takdirde uygulamanın sağlık açısından bir zararı bulunmamaktadır. Yani kirpik dökülmesi, yara, tahriş, kızarıklık gibi herhangi bir kalıcı yan etkisi yoktur. Uygulamanın öncesinde göz ve kirpiklerde makyaj olmamalı, varsa mutlaka temizlenmeli ve bölge kuru olmalıdır. Ayrıca seans sonrasında belirli bir süre kirpiklere su değdirilmemelidir ve makyaj yapılmamalıdır.

İşlem Detayları / Avantajlar

Keratin bakımı ve lifting işlemi ile kirpikleriniz harika kıvrımlara sahip olur. Aynı zamanda daha hacimli, dolgun ve uzun bir görünüme kavuşur. Üstelik bu görünüm, yapay işlemlerin aksine son derece doğal bir yapıdadır. İşlemler her kirpik yapısına uygulanabileceği gibi özellikle seyrek yapılı, düz ya da ince görünümlü kirpiklere sahip danışanlara önerilmektedir.

İşlemlerin uygulanmasının akabinde ortalama olarak 90 gün kalıcılığı bulunmaktadır. Ancak işlemin etkinliğinin artırılması adına 15 gün ara ile iki seans yapılması önerilmektedir. Este Lorien Eskişehir kirpik lifting uygulama seansı yaklaşık olarak yarım saat veya 45 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Bununla birlikte, seanslarımızda kullanılan ürünler suya karşı dayanıklıdır.

Eskişehir Kirpik Lifting Fiyatları ve Seans Ücreti

eskişehir kirpik lifting ücretleri

Mevcut epilasyon hizmetlerimizden yararlanan danışanlarımız 1 yıl boyunca kirpik lifting ve cilt bakımı fiyatları üzerinden %30 oranında indirimli olarak yararlanmaktadırlar.

Kirpik lifting fiyatları veya uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için WhatsApp destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzellik Merkezimizin güncel kampanyalarından haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Eskişehir kirpik lifting işlemlerine ilişkin tanıtım görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak faydalı marka önerileri ile yazımızı sonlandıralım. Kirpik lifting uygulamasında kullanılabilecek çeşitli ürün ve setleri incelemek için  tıklayınız.

Ayrıca bir başka kirpik bakımı işlemi olan ipek kirpik hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Tüm danışanlarımıza sağlıklı ve mutlu günler temenni ederiz.

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?