İpek Kirpik Uygulaması

Eskişehir İpek Kirpik İşlemlerinde Yenilikçi ve Öncü Yaklaşımlar.

ipek kirpikPin

İpek Kirpik | Eskişehir Este Lórien

Eskişehir ipek kirpik uygulamaları ve fiyatları hakkında araştırma yapan hanımlar için derlediğimiz yazımıza hoş geldiniz.

Makyajlı bir görüntü isteyip, makyaj yapmaktan hoşlanmayan ya da vakit bulamayan kadınlar son dönemde ipek kirpikten faydalanmaktadır. Makyajın ana unsuru olan, hemen herkesin makyajına muhakkak dâhil ettiği, önemli bir bütünleyici nitelik taşıyan maskara; artık yerini yavaş yavaş muadili olan ipek kirpiğe bırakmaktadır.

İpek Kirpik Nedir?

Eskişehir İpek Kirpik Uygulamasını Kimler Daha Çok Tercih Ediyor?

Yalnız kirpikleri kısa olanlar, maskara sürmeyi vakit kaybı olarak görenler, maskaranın kirpileri birleştirmesi, gün içinde gözaltlarına bulaşması gibi sorunlarından şikâyet edenler. 

Ayrıca kirpikleri açık renk olduğu için görünür olmamasından yakınanlar da artık Eskişehir ipek kirpik işlemini sıklıkla tercih etmektedir. Yine de maskara kullanmak isteyenler için ise kirpik kolay şekil aldığından sürüşü kolaylaştırmaktadır. 

Gelelim kirpik bakımında kadınların sıklıkla tercih ettikleri ipek kirpik işleminin detaylarına… 

Devam eden bölümde ipek kirpik hakkında merak ettiğiniz pek çok konuya ilişkin bilgileri bulabilirsiniz.

İpek Kirpik İşlem Detayları

Gözlerde herhangi bir ağırlık hissiyatı bırakmayan bu uygulama, ipekten elde edilmesi sayesinde kirpiklerde yumuşak bir hissiyat vermektedir.

 Kullanılan malzemelerin cilt üzerinde uygulanabilir olması nedeniyle kendi kirpiklerinize herhangi bir zararı söz konusu değildir. Birebir göz ile temas edildiğinden dolayı, maksimum hijyenik bir çalışma ortamında, her kirpik dibine tek tek olacak şekilde uygulama yapılır. 

Alanında deneyimli estetisyenler tarafından yapılan kirpikler ortalama 1 ay içerisinde dökülmektedir. Eskişehir ipek kirpik işlemi yaptırdığınızda ortalama 1-2 saat arasında sürer. Çıkarmak istediğinizde yine estetisyenlerimizden destek alabilmektesiniz. 

İşlemin kalıcılığı ve etkinliği, uygulayan kişinin deneyimi ve işlemler esnasında kullanılan ipek kirpik seti gibi unsurlara bağlı olduğu kadar kişiden kişiye göre de farklılık gösterebilmektedir. 

Bu kapsamda kişinin hali hazırda kendi kirpiklerinin yapısı önemlidir. İşlem sonlandıktan sonra kirpiklerine ne şekilde bakım yaptığı gibi konular da ipek kirpik işleminin kalıcılık süresini etkileyen başlıca faktörlerdendir diyebiliriz.

İşlem Öncesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uygulama öncesinde, yapışkan madde kaynaklı alerjik tepkime oluşmaması adına cildin belirli bir kısmında test gerçekleştirilir. 

Uygulama süresi istenilen kirpiğin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak 1 ay (yaklaşık 3-4 hafta) sonunda dökülmeler olması durumunda dökülmüş olan kirpiklerin yerlerine yeni kirpikler eklenerek kullanım süresi rahatlıkla uzatılabilmektedir. 

Tek kullanımlık ürünlerle işlem yapılan güzellik merkezimizde, hijyen en önemli aracımızdır. Seansın yapılacağı tarihin 3 gün öncesinden itibaren göz ve çevresinin herhangi bir kimyasalla temas etmemiş olması ayrıca buhara maruz kalmamış olması gerekir. 

Uygulayıcı uzmanın verdiği bilgiler doğrultusunda işlem öncesi ve işlem sonrasında dikkat edilmesi gereken noktalara mümkün olduğunca uyulması gerek kirpiklerin zarar görmemesi gerekse ipek kirpik uygulamasının kalıcılık süresi açısından oldukça önemlidir. 

Evet, şimdi de Eskişehir ipek kirpik fiyat bilgisi konusuna gelelim.

Eskişehir İpek Kirpik Fiyat Bilgisi

Eskişehir ipek kirpik fiyat detayları, kullanılan ürün ve malzeme kalitesine göre hemen her güzellik salonunda farklılık gösterebilmektedir. 

İpek kirpik fiyat ve işlem detayları hakkında bilgi almak için iletişim menüsü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca güncel kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Dilerseniz harika kıvrımlar, uzun ve hacimli kirpikler için bir diğer rutin bakım hizmetimiz olan keratin bakımı destekli kirpik lifting uygulamalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Eskişehir ipek kirpik fiyat uygulaması hakkında kısa tanıtım videosu için tıklayınız.

Yukarıda da belirtildiği gibi bu işlem uzmanlık gerektiren bir uygulama olduğu için Eskişehir ipek kirpik yapan yerler vasıtasıyla profesyonel destek alınması oldukça önemlidir. (Bu noktada cilt bakımı, bölgesel incelme, kırışıklık bakım gibi pek çok hizmet için de uzman desteği alınmalıdır.)

İpek kirpik yapan yerler yardımıyla profesyonel hizmet alınması pek çok açıdan faydalı olacaktır.

  1. Uzman ellerde yapılan işlemler ile uygulamanın kalıcılık süresi uzayacak ve kirpiklerin işlemen zarar görme riski minimuma indirgenecektir.
  2. Kirpiklere uygun, doğru ve kaliteli ürün seçimi noktasında profesyonel destek alınarak işlemin verimliliği artacaktır.
  3. İpek kirpik işleminde, pek çok güzellik hizmetinde olduğu gibi hijyen kurallarına riayet edilmesi en önemli faktördür. Hijyenik merkezlerden alınacak hizmet ile karşılaşılabilecek sağlık risklerinin önüne geçilmiş olacaktır.
  4. İşlem esnasında olduğu gibi işlem sonrasında da belirli kurallar çerçevesinde kirpiklerin bakımını aksatmadan yapmak çok önemlidir. Güzellik uzmanlarının sağlayacağı profesyonel destek ile işlem sonrasında yapılması gerekenler noktasında sürekli destek alma imkanı bulunmaktadır.

Bu dört önemli unsur bir araya geldiğinde daha etkili, verimli ve sağlıklı bir ipek kirpik hizmeti için dikkat edilmesi gereken konuları özetlemiş olduk. 

İpek kirpik hakkında aklınıza takılan veya merak ettiğiniz her türlü sorular için haftanın 7 günü güzellik uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Merkezimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümüne buradan göz atabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
Sorunuz Varsa Biz Buradayız
Este Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?