İpek Kirpik Hakkında

Eskişehir İpek Kirpik | Este Lórien

Este Lórien Eskişehir İpek Kirpik İşlemleri

Eskişehir ipek kirpik fiyatları
Eskişehir ipek kirpik yapan yerler
ipek kirpik ücreti
en iyi ipek kirpik

INDIGO DERGİSİ

Kirpiğin büyüsü

İpek Kirpik Uygulaması

Eskişehir ipek kirpik uygulamaları ve fiyatları hakkında araştırma yapan hanımlar için derlediğimiz yazımıza hoş geldiniz.

Makyajlı bir görüntü isteyip, makyaj yapmaktan hoşlanmayan ya da bunun için sabah telaşında vakit bulamayan kadınlar son dönemde ipek kirpik gibi yeni dönem güzellik uygulamaları avantajlarından oldukça faydalanmaktadır. Makyajın ana unsuru olan, hemen herkesin makyajına muhakkak dâhil ettiği, önemli bir bütünleyici nitelik taşıyan maskara; artık yerini yavaş yavaş muadili olan ipek kirpiğe bırakmaktadır.

İpek Kirpik Nedir?

Bu uygulama ile hayalinizdeki gür ve uzun kirpiklere kavuşmak artık çok kolay. Bununla beraber sıra sıra olacak şekilde kirpik diplerine uygulanan bu işlem, güzellikte doğallığın yakalanması adına en önemli unsurlardan biridir. Takma kirpiklere nazaran daha dayanıklı bir yapıda olan ipek kirpikler; su, ter, gözyaşı ve duşa karşı dayanıklıdır. Üstelik deneyimli kişiler tarafından yapıldığında işlemler kendi kirpiklerinize de asla zarar vermez. Ortalama olarak 1 ay kullanım süresi olan ipek kirpikleri, düzenli olarak yenileme işlemleri yaptırarak uzun süreli kullanıma çevirmeniz mümkündür.

Kimler İpek Kirpik Uygulamasını Daha Çok Tercih Ediyor?

Yalnız kirpikleri kısa olanlar, maskara sürmeyi vakit kaybı olarak görenler, maskaranın kirpileri birleştirmesi, gün içinde gözaltlarına bulaşması gibi sorunlarından şikâyet edenlerin yanı sıra; kirpikleri açık renk olduğu için görünür olmamasından yakınanlar da artık bu yöntemi sıklıkla tercih etmektedir. Yine de maskara kullanmak isteyenler için ise kirpik kolay şekil aldığından sürüşü kolaylaştırmaktadır. Öneri: İpek kirpik uygulamasının avantajları ve zararlarına ilişkin ayrıntılı bilgi edinmek için Makyaj.com sitesinde yer alan oldukça faydalı makalelere göz atabilirsiniz.

ipek kirpik uygulaması Eskişehir

İşlem Detayları

Gözlerde herhangi bir ağırlık hissiyatı bırakmayan bu uygulama, ipekten elde edilmesi sayesinde kirpiklerde yumuşak bir hissiyat vermektedir. Kullanılan malzemelerin cilt üzerinde uygulanabilir olması nedeniyle kendi kirpiklerinize herhangi bir zararı söz konusu değildir. Birebir göz ile temas edildiğinden dolayı, maksimum hijyenik bir çalışma ortamında, her kirpik dibine tek tek olacak şekilde uygulama yapılır. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından yapılan kirpikler ortalama 1 ay içerisinde dökülmektedir. Uygulamayı yaptırdığınızda ortalama 1-2 saat arasında sürebileceği gibi, çıkarmak istediğinizde yine estetisyenlerimizden destek alabilmektesiniz.

Uygulama öncesinde, yapışkan madde kaynaklı alerjik tepkime oluşmaması adına cildin belirli bir kısmında test gerçekleştirilir. Uygulama süresi istenilen kirpiğin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak 1 ay sonunda dökülmeler olduğunda bunların yerlerine yeni kirpikler eklenerek kullanım süresi rahatlıkla uzatılabilmektedir. Tek kullanımlık ürünlerle işlem yapılan güzellik merkezimizde, hijyen en önemli aracımızdır. Seansın yapılacağı tarihin 3 gün öncesinden itibaren göz ve çevresinin herhangi bir kimyasalla temas etmemiş olması ayrıca buhara maruz kalmamış olması gerekir.

Eskişehir İpek Kirpik Fiyatları

İpek kirpik fiyatları, kullanılan ürün ve malzeme kalitesine göre hemen her güzellik salonunda farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlar ve işlem detayları hakkında bilgi almak için iletişim menüsü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca güncel kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Harika kıvrımlar ve hacimli kirpikler için bir diğer hizmetimiz olan kirpik lifting uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?