Cilt Bakımı Paketi (6 in 1 Plus Farkı)

Eskişehir cilt bakımı uygulamalarında Este Lorien Güzellik Merkezinden bir yenilik daha hanımlarla buluşuyor. Eskişehir’de ilklerin öncüsü Este Lorien’den 13 aşamaya kadar uzayabilen, tek pakette tüm ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi cilt bakımı paketlerini deneyen hanımlar tavsiye ediyor.

Created By ESTE LÓRIEN

eskişehir cilt bakımıPin
Cilt bakımı

6 in 1 Plus Komple Cilt Bakımı Paketi

Tek uygulamada 13 işlem ve 6 etkili bakım ile tanıştınız mı?

Güzellik uzmanlarımız tarafından her yaş grubundan danışanlarımıza özel olarak hazırlanan 6 in 1 Plus komple bakım paketi ile tek seansta (cilt durumuna göre) 13 aşamaya kadar uzayabilen yüz ve cilt bakımı prosedürümüzle tanıştınız mı?

Bilindiği gibi yaş, stresli yaşam, yorgunluk veya dengesiz beslenme gibi faktörler cilt üzerinde etkilidir. Akabinde bu faktörler neticesinde ciltte siyah nokta, akne ya da cilt lekeleri, tonal farklılıklar, kuruluk, yağ bezeleri, ölü hücre, kırışıklık veya gözenek açıklığı gibi pek çok problem ortaya çıkabilmektedir. Ancak düzenli bakım ve profesyonel uygulamalar neticesinde mevcut problemlerin minimuma indirilmesi mümkün olabilmektedir. Bunun dışında, işlemlerimiz yeni oluşumların engellenmesinde de etkilidir.

Bu noktadan hareketle Eskişehir cilt bakımı hizmetleri kapsamında geliştirdiğimiz 6 in 1 Plus bakım paketimiz ile danışanlarımıza;

  • Cilt Analizi
  • Derinlemesine Cilt Temizliği
  • Siyah Nokta Temizleme
  • Enzim Peeling Uygulaması
  • Buhar/Ozon Uygulamaları
  • Gözenek Sıkılaştırmaya Yönelik İşlemler
  • Vakum, Cilt Maskesi ve Cilt Gençleştirme Uygulamaları
  • Ultraviyole Koruma
  • Cilt Masajı
YouTube video
Danışan Yorumları

Este Lorien’den En İyi Cilt Bakımı Uygulamaları

Cilt problemlerine göre (gerekli durumlarda) iğnesiz mezoterapi, radyo frekans ya da yüksek frekans uygulamaları işlemlere dahil edilir. Böylelikle mevcut problemlerin minimum seviyeye indirgenmesi sağlanırken gelecekte yeni oluşumların önlenmesine yardımcı olunur.

Ayrıca 6 in 1 Plus paketi, tercih ve ihtiyaca göre tek seans olarak da uygulanabilmektedir. Ancak işlemlerden maksimum verimin alınabilmesi için seansların üç haftada bir düzenli olarak tekrarlanması önerilir. Böylece cildiniz iki tona kadar açılırken 15 güne kadar kalıcı bir parlaklık kazanması sağlanır.

Bunun yanı sıra Eskişehir en iyi cilt bakımı işlemlerinde, seans planlamaları tamamen kişiye özel yapılır. Kişinin yaşı, cilt tipi ya da cilt problemleri gibi pek çok faktör değerlendirilir. Bu doğrultuda en uygun solüsyonlar kişiye özel olarak hazırlanır ve uygulanır. Böylelikle standart cilt bakımı uygulamalarından çok daha verimli bir sonuç alınır. 

Cilt Analizi

Cilt analizi işlemi ile güzellik uzmanı tarafından cilt tipi belirlenir. (Yağlı, karma, normal, hassas, kuru vb.) Bununla birlikte ciltte hali hazırda mevcut olan sivilce, yağ bezeri (milia), gözenek açıklığı, renk tonu eşitsizliği, ölü hücre gibi cilt problemleri tespit edilir. Cilt analizi neticesine göre cilt tipi ve problemlerine özgü bir seans programı ve kişiye özel solüsyonlar belirlenir. 

Derinlemesine Cilt Temizliği

Cilt bakımı işleminin olmazsa olmazlarından derinlemesine cilt temizliği ile cildiniz kir, sebum, ölü hücre gibi oluşumlardan arındırılır. Böylece hem cildiniz bakımın ileriki aşamalarına hazırlanmış olur hem de temizlenerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Siyah Nokta Temizleme

Bilindiği gibi özellikle burun bölgesinde cilt folikülü boşluklarına dolan ölü hücreler ve yağlar siyah nokta oluşumunu tetiklemektedir.

Dolayısıyla çevresel faktörlerin de sürekliliği göz önüne alındığında siyah nokta temizleme işleminin düzenli olarak tekrarlanması oldukça önemlidir.

Bu işlemde derinlemesine cilt temizliği işleminin yanı sıra vakum terapisi ve komedon çubukları eşliğinde siyah nokta temizleme işlemleri gerçekleştirilerek ölü hücreler temizlenir ve siyah noktalar çıkarılır. 

Sunulan cilt bakımı paketinin sadece bir aşamasını oluşturan siyah nokta temizleme işleminin ardından cildinizin tipi, mevcut durumu ve ihtiyaçlarına göre gerekli bakım işlemleri uygulanarak seansa devam edilmektedir.

Enzim Peeling

Enzim peeling işlemi ile cildiniz ikincil bir derinlemesine cilt temizliğinden geçirilirken bu uygulama neticesinde cilt lekelerinde hızlı ve etkili sonuçlar elde edilir. Enzim peeling işlemi dört mevsim uygulanabilir ve işlem esnasında herhangi bir acı veya ağrı hissedilmez.

Buhar & Ozon Uygulaması

Cilde buhar & ozon uygulaması ile öncelikle cildinizin ihtiyacı olan nem seviyesi karşılanır. Cildin arınmasını sağlayarak gençleşmesine etki eder. Kan dolaşımı düzenlenirken ciltte yer alan ince mahiyetteki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Ayrıca cilt tonu farklılıkların giderilmesinde de etkilidir. Cildi yeniler.

Gözenek Sıkılaştırma

Ciltte biriken yağ, ölü hücre gibi oluşumlar gözeneklerin genişlemesine / açılmasına neden olur. Gözenek sıkılaştırıcı uygulamalar ile cildin nefes alması sağlanırken, daha parlak ve canlı bir görünüm elde edilir.

Cilt Maskesi ve Anti Aging Uygulamalar

Bu işlem ile cilt tipi ve cilt problemlerine özgü ürünlerle cildinizin ihtiyacı olan ve mevcut problemlerin giderilmesine yönelik maske ve anti aging işlemleri gerçekleştirilir.

Ultraviyole Koruma ve Cilt Masajı Uygulamaları

Bu uygulamada cilt masajı ile kasların gevşemesi, cildin aydınlanması, tazelenmesi, kolajen oluşumunun ve hücre yenilenmesinin desteklenmesine yönelik işlemler yapılmaktadır.  

(İhtiyaca Göre) İğnesiz Mezoterapi & Yüksek Frekans & Radyo Frekans Uygulamaları

Cilt bakımı işlemlerinde cilt problemleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak gerekli durumlarda iğnesiz mezoterapi, yüksek frekans ve radyo frekans uygulamaları da sürece dahil edilmektedir.

Este Lórien Eskişehir Cilt Bakımı Fiyatları

İleri bakım işlemlerimiz veya Eskişehir cilt bakımı fiyatları hakkında detaylı bilgi için haftanın her günü bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm konuları deneyimli güzellik uzmanlarımıza danışarak bilgi alabilirsiniz.

Siz de Este Lorien tarafından cildinizin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen, tek uygulamada 13 aşamaya kadar uzayabilen 6 etkili bakım konforunu yaşayarak eşsiz ve konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz.

“6 in 1 Plus Komple Bakım Paketi” Este Lorien farkıyla sizlerle…

Son olarak, güzellik alanında evde pratik olarak rahatlıkla uygulayabileceğiniz rutin bakım önerilerine dair içeriklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bu bölümdeki Eskişehir cilt bakımı tavsiye yazılarımız sizler için düzenli olarak güncellenmektedir.

Eskişehir Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Eskişehir cilt bakımı tavsiye denildiğinde ilk akla gene Este Lorien 6 in 1 plus komple bakım paketi, evde gündüz ve gece rutin bakımları tamamlayıcı ve destekleyici niteliktedir. Ayrıca klasik uygulamaların ötesinde cilde derinlemesine etki eden işlemler bütününden oluşmaktadır.

Buna ilaveten, işlemler hydrafacial desteklidir ve uygulama süresi ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Kullanılan ürün veya materyaller tek kullanımlık / kullan at özelliklidir. Böylelikle seanslardaki hijyen tedbirleri en üst seviyede sağlanmış olur.

Aynı zamanda Este Lorien Eskişehir Cilt Bakımı Merkezi olarak sunduğumuz işlemler, danışanlarımız tarafından tavsiye edilen ve memnuniyet oranı yüksek uygulamaları içermektedir.

Bu bağlamda 6 in 1 Plus Komple Bakım işlemlerine ilişkin merak ettiğiniz tüm konular hakkında cilt bakımı tavsiye ve önerilerine dair detaylı bilgi almak için WhatsApp destek hattımız üzerinden haftanın her günü uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz. İşlemlerimize ilişkin tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Sizler için eşsiz bir kampanyaEpilasyon hizmeti alan danışanlarımız merkezimizde, 1 yıl boyunca kirpik lifting ve yüz bakımı fiyatları üzerinden ortalama olarak %30 indirimli yararlanmaktadır.

Cilt Bakımı Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde cilt bakımı işlemlerine ilişkin merak edilen konuları inceleyebilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz iletişim menüsünde yer alan numaralardan güzellik uzmanımızla irtibat sağlayabilir ya da randevu oluşturarak merkezimizde birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Cilt bakımı işlem fotoğrafları için instagram sayfamızı takip edin!

Eskişehir Cilt Bakımı Seansı Ne Kadar Sürmektedir?

6 in 1 plus komple cilt bakımı paketinin ortama seans süresi 1,5 ile 2 saat arasında sürmektedir. (Cilt sorunlarına göre seans süreleri değişiklik gösterebilmektedir.)

Profesyonel Cilt Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalıdır?

Seanslardan maksimum verimin alınabilmesi için cilt bakımı işlemlerinin periyodik olarak tekrarlanması önerilmektedir. Bu süre, iki seans arası 3 hafta / 1 ay olacak şekilde planlanabilir.

Cilt Bakımı Zararları Var Mıdır?

Cilt bakımı doğru ürün ve tekniklerle yapıldığında cildinize herhangi bir zararı yoktur. Ancak kalitesiz ürün kullanımı, cilt tipine özgü olmayan solüsyon ve işlemlerin tercih edilmesi cilde zarar verebilir. Bu noktada profesyonel bir güzellik uzmanından desek alınması önerilmektedir.

Cilt Bakımı Uygulaması Hangi Cilt Problemlerinde Etkilidir?

Akne / sivilce, yağ bezesi milia, ölü hücre, gözenek genişlemesi, renk tonu eşitsizliği, cilt kuruluğu, kırışıklık gibi pek çok cilt sorununun giderilmesi / yeni oluşumların önüne geçilmesi noktasında etkilidir. Ayrıca cilt kırışıklıkları için özel olarak tasarladığımız kırışıklık savar bakım hizmetimize https://www.estelorien.com.tr/kirisiklik-savar/ buradan ulaşabilirsiniz.

Yüz Bakımı İşleminde Standart Bir Prosedür Mü Uygulanmaktadır?

Cilt analizi sonucuna göre cilt tipiniz ve cilt problemleriniz belirlendikten sonra yüzünüze uygulanacak işlemler planlanır ve cildinizin ihtiyaçlarına özel solüsyonlar kullanılır. Bu doğrultuda her danışana %100 aynı yüz bakımı prosedürü uygulanmamaktadır. Bakım paketleri kişiye özeldir.

Cilt Bakımı Fiyatları Nedir?

6 in 1 plus komple cilt bakımı paketi ve fiyatlandırma hakkında bilgi için WhatsApp destek hattı üzerinden güzellik uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
Sorunuz Varsa Biz Buradayız
Este Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?