Cilt Bakımı Üzerine

Este Lórien Eskişehir Cilt Bakımı Paketleri

 Eskişehir Cilt Bakımı Uygulamalarında Este Lorien Güzellik Merkezinden Bir Yenilik Daha…

Eskişehir’de ilklerin öncüsü Este Lorien’den 13 aşamaya kadar uzayabilen, tek pakette tüm ihtiyaçlarınıza yönelik komple cilt bakımı paketi.

Created By ESTE LÓRIEN

6 in 1 Plus Komple Cilt Bakımı Paketi

Eskişehir cilt bakımı merkezi
cilt bakımı eskişehir tavsiye

Tek uygulamada 13 işlem ve 6 etkili cilt bakımı ile tanıştınız mı?

Created By ESTE LÓRIEN

Güzellik uzmanlarımız tarafından her yaş grubundan danışanlarımıza özel olarak hazırlanan 6 in 1 Plus cilt bakımı paketi ile tek seansta (cilt durumuna göre ) 13 aşamaya kadar uzayabilen yüz bakımı prosedürümüzle tanıştınız mı?

Yaş, stresli yaşam koşulları, yorgunluk veya dengesiz beslenme gibi pek çok faktör cilt üzerinde etkilidir. Bu faktörler neticesinde ciltte siyah nokta, akne ya da leke oluşumları, tonal farklılıklar, kuruluk, yağ bezeleri, kırışıklık veya gözenek açıklığı gibi pek çok problem ortaya çıkabilmektedir. Ancak düzenli bakım ve profesyonel uygulamalar neticesinde mevcut problemlerin minimuma indirilmesi  mümkün olabilmektedir. Bunun dışında, işlemlerimiz yeni oluşumların engellenmesinde de etkilidir.

Bu noktadan hareketle geliştirdiğimiz 6 in 1 Plus bakım paketimiz ile danışanlarımıza;

 • Cilt Analizi
 • Derinlemesine Cilt Temizliği
 • Siyah Nokta Temizleme
 • Enzim Peeling Uygulaması
 • Buhar/Ozon Uygulamaları
 • Gözenek Sıkılaştırmaya Yönelik İşlemler
 • Vakum, Cilt Maskesi ve Cilt Gençleştirme Uygulamaları
 • Ultraviyole Koruma
 • Cilt Masajı

İşlemlerini kapsayan en iyi cilt bakımı prosedürü uygulanmaktadır.

Cilt bakımı seanslarımızda A Plus kalite ürünler kullanılmaktadır.

eskişehir cilt bakımı merkezleri

Cilt Tipine Özgü Solüsyonlarla Kişiye Özel Cilt Bakımı

Bununla birlikte cilt problemlerine göre (gerekli durumlarda)  iğnesiz mezoterapi, radyo frekans ya da yüksek frekans uygulamaları işlemlere dahil edilir. Böylelikle mevcut problemlerin minimum seviyeye indirgenmesi sağlanır. Bununla birlikte uygulamalarımız gelecekte yeni oluşumların önlenmesine yardımcı olur.

Ayrıca cilt bakımı paketimiz tek seans olarak da uygulanabilmektedir. Ancak cilt bakımı işlemlerinden maksimum verimin alınabilmesi için seansların üç haftada bir düzenli olarak tekrarlanması önerilir. Böylece cildiniz iki tona kadar açılırken 15 güne kadar kalıcı bir parlaklık kazanması sağlanır.

Yüz bakımı işlemlerinde, seans planlamaları tamamen kişiye özel yapılır. Kişinin yaşı, cilt tipi ya da cilt problemleri gibi pek çok faktör değerlendirilir. Bu doğrultuda en uygun solüsyonlar kişiye özel olarak hazırlanır ve uygulanır. Böylelikle standart yüz bakımı uygulamalarından çok daha verimli bir sonuç alınır.

İşlemler hydrafacial desteklidir ve uygulama süresi ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Kullanılan ürün veya materyaller tek kullanımlık / kullan at özelliklidir. Böylelikle hijyen tedbirleri en üst seviyede sağlanmış olur.

Aynı zamanda Merkezimizde sunduğumuz Eskişehir cilt bakımı işlemleri, danışanlarımız tarafından tavsiye edilen ve memnuniyet oranı yüksek uygulamaları içermektedir.

Uygulamalarımıza ilişkin güncel kampanyaları Facebook, Instagram ya da Youtube sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm konulara ilişkin detaylı bilgi almak için WhatsApp destek hattımız üzerinden haftanın her günü uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir cilt bakımı yapan yerler

Este Lórien Eskişehir Cilt Bakımı Fiyatları

* Epilasyon hizmeti alan danışanlarımız merkezimizde, 1 yıl boyunca cilt bakımı ve lifting fiyatları üzerinden %30 indirimli yararlanmaktadır.

İşlemlerimiz veya cilt bakımı fiyatlarına ilişkin detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak, güzellik, evde ve profesyonel bakım ve cilt bakımı gibi pek çok konuda her hafta güncellenen yazılarımızı web sitemizin blog bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ayrıca güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için Facebook hesabımızı takip edebilirsiniz.

Cilt bakımı işlemlerimize ilişkin tanıtım videolarına;

 1. 6 in 1 Plus
 2. İleri Uygulamalar
 3. Vakum Terapi 
 4. Anti Aging

linklerine  tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mutlu günler dileriz.

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?