Este Lorien Eskişehir Cilt Bakımı

Eskişehir Cilt Bakımı Paketleri | Este Lórien

 Eskişehir Cilt Bakımı Uygulamalarında Este Lorien Güzellik Merkezinden Bir Yenilik Daha…

Eskişehir’de ilklerin öncüsü Este Lorien’den 13 aşamaya kadar uzayabilen, tek pakette tüm ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi cilt bakımı paketlerini deneyen hanımlar tavsiye ediyor.

Created By ESTE LÓRIEN

6 in 1 Plus Komple Cilt Bakımı Paketi

Eskişehir cilt bakımı
Eskişehir en iyi cilt bakımı merkezi

Este Lorien Eskişehir En İyi Cilt Bakımı Tavsiye Edilen Paket

Tek uygulamada 13 işlem ve 6 etkili cilt bakımı ile tanıştınız mı?

Created By ESTE LÓRIEN

Güzellik uzmanlarımız tarafından her yaş grubundan danışanlarımıza özel olarak hazırlanan 6 in 1 Plus cilt bakımı paketi ile tek seansta (cilt durumuna göre ) 13 aşamaya kadar uzayabilen yüz bakımı prosedürümüzle tanıştınız mı?

Bilindiği gibi yaş, stresli yaşam, yorgunluk veya dengesiz beslenme gibi faktörler cilt üzerinde etkilidir. Akabinde bu faktörler neticesinde ciltte siyah nokta, akne ya da cilt lekeleri, tonal farklılıklar, kuruluk, yağ bezeleri, ölü hücre, kırışıklık veya gözenek açıklığı gibi pek çok problem ortaya çıkabilmektedir. Ancak düzenli bakım ve profesyonel uygulamalar neticesinde mevcut problemlerin minimuma indirilmesi  mümkün olabilmektedir. Bunun dışında, işlemlerimiz yeni oluşumların engellenmesinde de etkilidir.

Bu noktadan hareketle geliştirdiğimiz 6 in 1 Plus bakım paketimiz ile danışanlarımıza;

  • Cilt Analizi
  • Derinlemesine Cilt Temizliği
  • Siyah Nokta Temizleme
  • Enzim Peeling Uygulaması
  • Buhar/Ozon Uygulamaları
  • Gözenek Sıkılaştırmaya Yönelik İşlemler
  • Vakum, Cilt Maskesi ve Cilt Gençleştirme Uygulamaları
  • Ultraviyole Koruma
  • Cilt Masajı

İşlemlerini kapsayan en iyi cilt bakımı prosedürü uygulanmaktadır.

Bu kapsamda Este Lorien Eskişehir cilt bakımı seanslarımızda A Plus kalite ürünlerle işlem yapılmaktadır.

Este Lorien cilt bakımı

Cilt Tipine Özgü Solüsyonlarla En İyi Cilt Bakımı Deneyimi

Bununla birlikte cilt problemlerine göre (gerekli durumlarda)  iğnesiz mezoterapi, radyo frekans ya da yüksek frekans uygulamaları işlemlere dahil edilir. Böylelikle mevcut problemlerin minimum seviyeye indirgenmesi sağlanırken gelecekte yeni oluşumların önlenmesine yardımcı olunur.

Ayrıca cilt bakımı paketimiz, tercih ve ihtiyaca göre tek seans olarak da uygulanabilmektedir. Ancak cilt bakımı işlemlerinden maksimum verimin alınabilmesi için seansların üç haftada bir düzenli olarak tekrarlanması önerilir. Böylece cildiniz iki tona kadar açılırken 15 güne kadar kalıcı bir parlaklık kazanması sağlanır.

Bunun yanı sıra Eskişehir en iyi cilt bakımı işlemlerinde, seans planlamaları tamamen kişiye özel yapılır. Kişinin yaşı, cilt tipi ya da cilt problemleri gibi pek çok faktör değerlendirilir. Bu doğrultuda en uygun solüsyonlar kişiye özel olarak hazırlanır ve uygulanır. Böylelikle standart cilt bakımı uygulamalarından çok daha verimli bir sonuç alınır. 

Eskişehir Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Eskişehir cilt bakımı tavsiye denildiğinde ilk akla gelen Este Lorien 6 in 1 plus komple cilt bakımı paketi, evde gündüz ve gece yapılan rutin bakımları tamamlayıcı ve destekleyici niteliktedir. Ayrıca klasik uygulamaların ötesinde cilde derinlemesine etki eden işlemler bütününden oluşmaktadır.

Buna ilaveten, işlemler hydrafacial desteklidir ve uygulama süresi ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Kullanılan ürün veya materyaller tek kullanımlık / kullan at özelliklidir. Böylelikle seanslardaki hijyen tedbirleri en üst seviyede sağlanmış olur.

Aynı zamanda Merkezimizde sunduğumuz Eskişehir cilt bakımı işlemleri, danışanlarımız tarafından tavsiye edilen ve memnuniyet oranı yüksek uygulamaları içermektedir.

Bu bağlamda 6 in 1 Plus Komple Bakım işlemlerine ilişkin merak ettiğiniz tüm konular hakkında cilt bakımı tavsiye ve önerilerine dair detaylı bilgi almak için WhatsApp destek hattımız üzerinden haftanın her günü uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir siyah nokta temizliği

Siyah Nokta Temizleme

Bilindiği gibi özellikle burun bölgesinde cilt folikülü boşluklarına dolan ölü hücreler ve yağlar siyah nokta oluşumunu tetiklemektedir.

Dolayısıyla çevresel faktörlerin de sürekliliği göz önüne alındığında siyah nokta temizleme işleminin düzenli olarak tekrarlanması oldukça önemlidir.

Bu işlemde derinlemesine cilt temizliği işleminin yanı sıra vakum terapisi ve komedon çubukları eşliğinde siyah nokta temizleme işlemleri gerçekleştirilerek ölü hücreler temizlenir ve siyah noktalar çıkarılır. 

6 in 1 Plus Komple Cilt Bakımı paketinin sadece bir aşamasını oluşturan siyah nokta temizleme işleminin ardından cildinizin tipi, mevcut durumu ve ihtiyaçlarına göre gerekli bakım işlemleri uygulanarak seansa devam edilmektedir.

Cilt bakımı yapan merkezler

Este Lórien Eskişehir Cilt Bakımı Fiyatları

* Epilasyon hizmeti alan danışanlarımız merkezimizde, 1 yıl boyunca lifting ve cilt bakımı fiyatları üzerinden ortalama olarak %30 indirimli yararlanmaktadır.

İleri bakım işlemlerimiz veya Eskişehir cilt bakımı fiyatları hakkında detaylı bilgi için haftanın her günü bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm konuları deneyimli güzellik uzmanlarımıza danışarak bilgi alabilirsiniz.

Siz de Este Lorien Cilt Bakımı Merkezi tarafından cildinizin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen, tek uygulamada 13 aşamaya kadar uzayabilen 6 etkili komple cilt bakımı konforunu yaşayarak eşsiz ve konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz.

“6 in 1 Plus Komple Cilt Bakımı Paketi” Este Lorien farkıyla sizlerle…

Ayrıca işlemlerimize ilişkin tanıtım videolarına Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, güzellik alanında evde pratik olarak rahatlıkla uygulayabileceğiniz rutin bakım önerilerine dair yazılarımızı web sitemizin blog bölümünden inceleyebilirsiniz. Bu bölümdeki cilt bakımı tavsiye yazılarımız sizler için düzenli olarak güncellenmektedir.

Tüm danışanlarımıza sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Este Lorien Eskişehir.

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?