Kırışıklık Savar Bakım Paketi

Created By ESTE LORIEN

Yorgun Ciltler İçin Özel Paket…

Kırışıklık Savar Bakım Paketi uygulamamız özellikle orta ve ileri yaş grubu danışanlarımızın cilt problemlerine cevap verecek şekilde güzellik uzmanlarımız tarafından özel bir set olarak tasarlandı. Uygulamada ağrı ve acı hissedilmez, zorlu ciltlerde yüksek etkiye sahiptir.

Kırışıklık Savar Bakım Paketi; cilt problemlerinizin türü ve yoğunluğuna göre;

  • Radyo Frekans
  • İğnesiz Mezoterapi
  • Oksijen Terapi
  • High Frekans

Uygulamalarından oluşmaktadır.

Düzenli uygulandığında;

  • Kolajen oluşumu sağlanarak kırışıklık problemlerinin giderilmesine yardımcı olur,
  • Anti aging etkisi ile cildi yeniler ve gençleştirir, yaşlanma karşıtı etki sağlar,
  • Cildi besler ve sterilize eder,
  • Cildin PH dengesinin korunmasına yardımcı olur,
  • Cilt metabolizması ve kan dolaşımının hızlanmasında etkilidir.
Radyo frekans uygulaması: Cilt altı bölgesine nüfuz eden anti aging / kırışıklık karşıtı  etkili bir işlemdir. Cilt yüzeyinde kesik, iz, şişme ve kızarma gibi etkileri olmaz, radyo frekans işlemi esnasında ve işlem sonrasında herhangi bir ağrı ve acı hissedilmez. İşlem ortalama olarak yarım saat sürmekte olup, kırışıklık problemi olan kişiler tarafından high frekans uygulaması ile birlikte  en sık tercih edilen bakımlardan biridir.
İğnesiz mezoterapi uygulaması: İğnesiz mezoterapi, iğne ile yapılan diğer bakım işlemlerine ikame olarak geliştirilen ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Ciltte oluşan çatlaklar, cilt lekeleri, izler gibi problemlerin giderilmesinde sıklıkla tercih edilmektedir. İğnesiz mezoterapi uygulaması hem tek başına hem de cilt bakımı işlemlerinden sonra yapılabilen bir işlem türüdür. Hassas cilt tipine sahip, iğneli yöntemlerden çekinen ve ağrı / acı hissetmeden işlem yaptırmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Oksijen terapi uygulaması: Oksijen terapi işlemleri ile cildin genç bir yapıda kalması hedeflenir. Sıkı ve parlak görünümlü bir cilt için oldukça faydalı ve yaşlanma karşıtı etkiye sahip bir uygulama olan oksijen terapi, cilde oksijen verilmesi ve ciltte azalan oksijenin bu yolla tamamlanması esasına göre uygulanmaktadır.

High frekans uygulaması: Cilt tipi ve problemlerine göre farklı serum seçenekleriyle yapılan high frekans uygulamaları, cildin sıkılaşması, ph dengesinin korunması, metabolizmanın hızlandırılması gibi bir çok alanda cilt üzerinde olumlu etkileri bulunan işlemlerdir.

Kırışıklık Savar Bakım Paketi seansımız cilt problemine göre ortalama 1 ila 2 saat arası sürmektedir. Uygulamadan en yüksek verimin alınması için (cilt problemlerine göre) ortalama 6 seans devam edilmesi önerilmektedir. Kırışıklık Savar bakım paketi ve cilt bakımı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?