Keratin Bakımı Destekli Lifting Konforu ile Tanıştınız mı?

eskişehir kirpik lifting

Keratin Bakım Desteği ile

Daha Uzun

Daha Hacimli

Daha Sağlıklı

Kirpikler

Keratin bakımı ve lifting uygulaması ile kirpikleriniz;

  • Harika kıvrımlara sahip olur,
  • Doğal, uzun ve hacimli bir görünüme kavuşur,
  • Kolajen etkisiyle bakımlı ve sağlıklı görünür.

Lifting uygulamamız ortalama 30-40 dakika sürmekte olup, ürünlerimizin;

  • Ortalama kalıcılık süresi 3 aydır,
  • Herhangi bir yan etkisi yoktur,
  • Suya dayanıklıdır.

Kirpik lifting fiyatları ve işlem detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lifting uygulaması, sıklıkla karıştırılan perma işlemlerinden farklı olup, kimyasal ve risk içeren ürünler kullanılmazken, sadece  kıvırma işleminin ötesinde keratin bakımı ile  daha sağlıklı bir görünüm hedeflenir.  (Bkz. Kirpik lifting ve kirpik perması farkı)

Lifting uygulaması, kirpikleri kısa, seyrek, düz, zayıf ve cansız yapıya sahip olan kadınlar tarafından sıklıkla tercih edildiği gibi, rutin bakım yaptırmak isteyen, daha sağlıklı, hacimli, uzun ve kıvrımlı kirpiklere sahip olmak isteyen herkes bu işlemi yaptırabilmektedir.

Lifting uygulaması ile gözler daha büyük bir görünüme kavuşur, bakışlar daha efektif ve canlı hale gelir.

Keratin bakımı desteği ile kirpiklerin kıvrımlı görünmesi, estetik ve güzel bir görünüm elde edilmesinin ötesinde rutin bakım işlemleri kapsamında kirpikler daha gür, uzun ve sağlıklı bir yapıya kavuşur. Böylelikle hem güzel bir görünüm hem de rutin bakım uygulaması bir arada yapılmış olur.

Keratin bakımı destekli lifting uygulamasında kullanılan ürünler anti alerjik nitelikli olup suya karşı maksimum düzeyde dayanıklılığa sahiptir.

İşlemin etkinliği ve kalıcılık süresi kişiden kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple uygulama, kirpik durumuna göre belirli periyotlarda tekrarlandığında lifting ve keratin bakımı işlemlerinin etkinliğinin ve kalıcılık süresinin artmasında yardımcı olur.

Lifting + keratin bakımı işlemleri regl döneminde olan kişilerin yanı sıra göz hassasiyeti bulunan ve alerjik durumlara sahip kişilere önerilmemektedir.

Uygulamalarımıza dair daha ayrıntılı bilgi edinmek, güncel fiyatlar, ödeme seçenekleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak, ön görüşme talebi veya seans randevusu oluşturmak  için güzellik uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak web sitemizin güzellik ve kadın blogu bölümünü ziyaret ederek, güzellik uzmanlarımız ve konuk yazarlarımızın da katılımıyla haftalık olarak güncellenen evde bakım ve profesyonel bakım uygulamaları, güzellik tüyoları, makyaj ve elbette kadına dair pek çok  konunun ele alındığı yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Este Lorien Güzellik Stüdyosu

Uzmanımıza Sorun
1
Uzmanımıza Sorun
Lorien'in huzur dolu dünyasına hoş geldiniz. Size hangi konuda yardımcı olmamızı arzu edersiniz?